ZR Rally Team CZ
Hodiny
AD Racing Team

Náš team je členem

ADRT

Auto Design Racing Team


Více informací na vyžádání

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 32
· Nejnovější člen: janca46
Počítadlo návštěv
Vlajky (od 21.4.2009)

Omezeno na prvních 6 Úplný výpis po kliknutí


free counters

Profi DVD nebude
Tak po dlouhém jednání a řešení všech záležitostí kolem jsme dospěli k závěru, že plánované profi natáčení AD Cupu nebude. Je k tomu celá řada důvodů. Pokud by snad někdo měl zájem, rádi mu situaci objasníme detailně. Věřte, že snaha byla veliká. Proběhla celá dlouhá řada jednání, hodinová osobní schůzka a mnoho korespondence s firmou která měla závody natáčet, atd. Bohužel se to celé ukázalo jako nereálné. Děkujeme tímto oné firmě za velmi dobrou spolupráci a vstřícnost, a zároveň se omlouváme jí, i všem, kteří se těšili na nové DVD. Zatím není vyloučeno, že by jsme vydali něco podobného jako v minulosti, ale máme stále větší problém shánět kameramany. To byl i jeden z důvodů proč jsme uvažovali o komerční firmě. Pokud tedy seženeme záběry, něco vydáme. Také se pokusíme s ohledem na názory diváků DVD nějak "oživit". Doposud jsme se snažili dát na DVD především co nejvíce posádek a průjezdů, ale to zapříčinilo fakt, že DVD bylo poněkud nudné. Nemůžeme slíbit zázraky, protože máme jen amatérské vybavení, ale pokusíme se alespoň o něco ;-). Hlavní je, abychom sehnali alespoň nějaké záběry.
Profi DVD z AD Cupu?
Stáli by jste o profesionálně natočené DVD ze závodů AD Cupu? Více o této možnosti a také vaše názory ve foru.
DVD z Ledovky
Upoutávka na DVD z Ledové stopy 2010, které bude v prodeji od pátku v prodejně Auto Design Tuning v Č.B., nebo si ho můžete objednat na dobírku na emailu mortem@seznam.cz . Upoutávku si můžete pustit na Stream.cz na tomto odkazu.

Naše onboardy z tohoto závodu si můžete přehrát přímo na našem webu ve videogalerii.
RTA
Dnes (pondělí) 17:40 na Prima TV bude krátká reportáž z Ledové stopy. Je to v regionálním zpravodajství, čili kdo není z JČ musí si to pak najít v archivu na netu ;-).
Konečně onboardy z Noc + den 2009 :-)

Tak po dlouhém čekání (hledání) jsme přidali konečně onboardy ze závodu Noc + den 2009. Podívat se na ně můžete ve videogalerii.

PF 2010
ZR Rally Team vám přeje všechno nejlepší v roce 2010 a hodně sportovních i osobních úspěchů :-).

Auto Design Cup 2010 bude!!!
Tak po nějaké době nejistoty je konečně oficiálně vyhlášen Auto Design Cup 2010!
Veškeré dostupné informace vám budeme přinášet, stejně jako dřív, v panelu "Příští závod", a také samozřejmě budeme aktualizovat všechny dostupné informace v panelu "Kalendář závodů".
Děkujeme řediteli závodu, generální sponzorce a spolupořadatelce, všem dalším současným i budoucím sponzorům, a také úplně všem pořadatelům, že pro nás udělají i další sezonu tohoto skvělého poháru.
Moc se těšíme.
Několik informací pro uživatele.
Ve foru v sekci bazar byl upraven inzerát s nabídkou pneumatik na prodej. Změny se týkají zejména cen (snížení) a aktualizace nabídky.
Kola a podložky inzerované v sekci bazar jsou stále k mání. Cena byla také upravena.
Pokud by jste něco chtěli nabídnout k prodeji, nebojte se váš inzerát přidat do sekce bazar, nebo nám napsat a my ho přidáme.
Stejně tak budeme rádi, když se zapojíte do kterékoliv založené diskuse ve foru, nebo po dohodě založíme další.
Veškeré vaše připomínky, nápady atd. přivítáme ve foru i v shoutboxu.
Svůj názor můžete také vyjádřit v anketě, kterou občas obměňujeme podle aktuálního dění.
Konečný výsledek
Tak máme za sebou poslední závod sezony. Moc se nám líbil, hodně nás bavil, a mrzí nás, že sezona končí. Znamenal pro nás ale ještě o jednu drobnost navíc. Tou drobností byl tuhý a do poslední chvíle nerozhodný boj o umístění ve třídě, který nakonec dopadl v náš prospěch. Takže se můžeme radovat ze třetího místa v sezoně 2009 :-) . Děkujeme všem pořadatelům za krásnou a skvěle připravenou sezonu a moc se těšíme na další podobné závody jako byly ty letošní.
Nová videa
Ve videogalerii byla přidána další videa v několika sekcích. Jsou to jednak nová videa ze závodů letošní sezony, a také dodatečně videa z loňských závodů.
Fotky Noc a den 2009 od Brutuse
Dnes byly konečně přidány fotky ze závodu Noc a den 2009 od našeho kamaráda Brutuse. Je jich 549 a proto jsme se rozhodli je nevkládat ručně po jedné do naší interní galerie, ale udělat samostatnou (generovanou) galerii.

POZOR - upraveno 25.02.2011 - z důvodu snížení kapacity našeho hostingu, a protože se jedná o starší fotky, galerie byla zrušena. Pokud by někdo o fotky stál, máme je zálohované. Děkujeme za pochopení.


Přihlášení

Náhodné foto
Anketa
Účastníte se Auto Design Cupu?

Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

24/09/2016 16:59
Stránky byly pÅ™emístÄ
ny na jinou adresu/hosting, což přineslo i nový tvar adresy a dočasnou nefunkčnost některých obrázků a odkazů. Na nápravě pracujeme.

19/03/2012 12:10
Stránky aktualizovány a změněn hosting Smile.

13/10/2009 10:57
Jasně. Rádi poradíme. Smile Dej na sebe nějakej kontakt. Třeba ICQ nebo tak Smile

10/10/2009 09:24
Ahoj prosim vás jsem administrátor webu Zdeňka Síkory prosím o radu ohledně přidání reklamního panelu děkuji.

17/04/2009 09:54
Samozřejmě
ví Smile. Viz odkaz nahoře Smile.