ZR Rally Team CZ
Hodiny
AD Racing Team

Náš team je členem

ADRT

Auto Design Racing Team


Více informací na vyžádání

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 32
· Nejnovější člen: janca46
Počítadlo návštěv
Vlajky (od 21.4.2009)

Omezeno na prvních 6 Úplný výpis po kliknutí


free countersVítejte

Reklama:
AutomobiloveDily24.cz


Vítejte na stránkách ZR Rally Team

Kinguin Best Games 468x60
Odpočet:
Neaktuální stránky
Tyto stránky již nejsou nadále aktualizovány, jelikož ZR Rally Team přestal existovat, a tedy i závodit. Ponecháváme je ale nadále v provozu v původním stavu, jako záznam historie tohoto teamu. Obsah ani systém již nemají žádné nové aktualizace, a může se tedy stát, že narazíte na něco, co nefunguje, je neaktuální, zastaralé nebo neplatné. Stránky jsou ponechány v zakonzervovaném stavu k datu poslední aktualizace (což bylo 14. března 2016, a to byla pouze změna hostingu již tehdy delší dobu neaktualizovaných stránek, z placeného na neplacený, u jiného provozovatele), a neneseme žádnou odpovědnost za cokoliv po tomto datu. Stránky dokumentují stav v dané době, a nehodláme na nich nic dodatečně měnit, bez ohledu na to, co se následně případně událo.

Všem našim fanouškům a kamarádům děkujeme za přízeň, a za společně strávený čas, a všem pořadatelům a organizátorům za nádherné závody. Moc jsme si to užívali, a s láskou na to dodnes vzpomínáme.
Změna adresy našich stránek
Ti z vás, kdo se dostali až sem si jistě všimli, že jsme změnili adresu těchto stránek. Není to proto, že bychom se chtěli snad nějak schovávat. Je to jednoduše proto, že doména .cz něco stojí, a jelikož je to již 5 let co jsme nejeli žádný závod, nemáme už ani jedno závodní auto, a v dohledné době neplánujeme návrat "na scénu", rozhodli jsme se přejít se stránkami na adresu, která je zdarma. Rušit je zatím nebudeme, jen za ně nechceme platit ani za hosting, ani za adresu. Některé věci díky tomu přestaly fungovat, ale věříme, že vše postupně zase zprovozníme. Jediné co se už nedaří delší dobu obnovit jsou videa ze Streamu. Pokusíme se je nějak získat (naše kopie bohužel zmizely po selhání disku) a obnovit je.

PS: pokud se sem ještě zatoulá někdo ze starých známých, a má některá naše videa nebo DVD ze závodů, uvítáme jejich kopie (bohatě stačí elektronickou cestou). Také jakékoliv záběry či fotky našich závodních aut. O vše jsme bohužel přišli díky selhání disku se zálohami.
Nefungující videa
Jelikož se na svá vlastní videa po letech moc nedíváme, nevšimli jsme si, že již delší dobu nefungují videa ve videogalerii. Důvod není na naší straně, ale na straně hostingu Stream, kde byla videa umístěna. Na nápravě pracujeme, ale bohužel není jisté že dáme všechna znovu dohromady. Omlouváme se za toto nedopatření, které způsobila změna přístupu Streamu k nekomerčním videům.
Aktualizace
Dnes (21.5.2013) proběhla celková aktualizace stránek.
Změna hostingu
Změna hostingu

Naše stránky byly přestěhovány na jiný hosting. Věříme, že nedojde k žádné viditelné změně kvality a dostupnosti stránek. Pokud zaregistrujete jakýkoliv problém, zpomalení chodu, nedostupnost stránek nebo zkrátka cokoliv neobvyklého, budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
Nemůžeme vyzkoušet jak se stránky zobrazí právě vám, nebo jak právě vám budou fungovat. Proto uvítáme jakékoliv zprávy o chodu a dostupnosti našich stránek (i ty dobré - aby jsme věděli, že vám to šlape jak má :-) ). Psát můžete do zdejšího fora (registrovaní), návštěvní knihy, nebo třeba na email zrrallyteam@seznam.cz . Děkujeme za jakoukoliv odezvu. Váš ZR Rally Team

Fotogalerie je opět v plném provozu
Upoutávka na DVD
Upoutávka na naše DVD z ČB rallysprintu.


DVD Plochy 2010
DVD ze závodu Plochy bude v prodeji od pondělí v prodejně Auto Design Tuning, nebo si ho můžete objednat na dobírku na emailu mortem@seznam.cz. DVD obsahuje celé nezkrácené průjezdy posádek (převážně na ploše 1 a 2, několik málo i na ploše 3) a jeho celková délka je téměř 2 hodiny. Cena 200,- Kč. Na dvd byly použity všechny dostupné záběry.
Upoutávka na DVD
Krátký sestřih našich záběrů z Rallye Č.Budějovice, VP + AD Cup. Průjezdy všech posádek na stejných místech jako v sestřihu možno objednat na DVD. Více info a objednávky na: mortem@seznam.cz


Onboardy ÄŒB rallysprint 2010
Naše onboardy z ČB rallysprintu 2010 si můžete přehrát ve videogalerii.
ÄŒB Rallysprint
Tak máme za sebou (bohužel) další letošní závod. Letošní ČB Rallysprint opět nezklamal a potvrdil neustále vzrůstající kvalitu celého seriálu Auto Design Cup. Rychlostní zkoušky byly jedním slovem super, a výborně nám "seděly". Organizace běžela úžasně a z osmi rychlostních zkoušek jsme na pět přijeli a za 2 minuty startovali. Přes menší problémy s motorem a několik menších jezdeckých chyb jsme si dojeli pro krásné a opravdu nečekané třetí místo. Moc děkujeme za krásné svezení a všem pořadatelům za špičkově odvedenou práci. Už se moc těšíme na další závody :-).
Přihlášení

Náhodné foto
Anketa
Účastníte se Auto Design Cupu?

Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

24/09/2016 16:59
Stránky byly pÅ™emístÄ
ny na jinou adresu/hosting, což přineslo i nový tvar adresy a dočasnou nefunkčnost některých obrázků a odkazů. Na nápravě pracujeme.

19/03/2012 12:10
Stránky aktualizovány a změněn hosting Smile.

13/10/2009 10:57
Jasně. Rádi poradíme. Smile Dej na sebe nějakej kontakt. Třeba ICQ nebo tak Smile

10/10/2009 09:24
Ahoj prosim vás jsem administrátor webu Zdeňka Síkory prosím o radu ohledně přidání reklamního panelu děkuji.

17/04/2009 09:54
Samozřejmě
ví Smile. Viz odkaz nahoře Smile.