ZR Rally Team CZ
Hodiny
AD Racing Team

Náš team je členem

ADRT

Auto Design Racing Team


Více informací na vyžádání

Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 32
· Nejnovější člen: janca46
Počítadlo návštěv
Vlajky (od 21.4.2009)

Omezeno na prvních 6 Úplný výpis po kliknutí


free counters

Upoutávka DVD Noc a den
Upoutávku na naše DVD ze závodu Noc a den 2009 si můžete přehrát tady nebo na www.stream.cz. DVD je již v prodeji v Auto Design Tuning na "Palačáku" v Č. Budějovicích, nebo si ho můžete objednat na emailu mortem@seznam.cz na dobírku. Záběry, které jsou v upoutávce deformované, jsou na DVD samozřejmě "normální" (nedeformované). Deformace byla způsobena špatnou konverzí upoutávky do formátu vhodného pro Stream.

Fotky Plochy 2009
Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky ze závodu Plochy Č.B. 2009 od Romana Křenka
Onboardy Plochy
Ve videogalerii se můžete podívat na naše onboard záběry ze závodu Plochy Č.B.
Plochy Č.B. - shrnutí
Tak máme za sebou plochy. Nevěděli jsme přesně co od takového závodu čekat, a tak jsme ani nedoufali v nějaké slušné umístění. Auto jsme připravili v podstatě na slalom, jen na zadní nápravu jsme dali jiné gumy, protože se dalo podle plánků tušit, že bude třeba občas se otočit kolem gumy "přes ručku". Závod nás velmi mile překvapil. Byla to opravdu zábava se vším všudy. Spousta dlouhých smyků, různé povrchy, různé počasí, škoda jen příliš silného deště, který soutěž ukončil předčasně. Velice nás potěšilo nečekané třetí místo. Výsledky jsme ani průběžně nesledovali, a s pocitem "stejně budeme někde vzadu, protože jedeme hlavně pro lidi - diváky" jsme čekali až na ty vyvěšené... O to větší a příjemnější překvapení to bylo :-). Tenhle typ závodu nám "sedí" a budeme rádi, když se něco podobného pojede zase. Závěrem moc děkujeme všem kdo se na závodu nějak podíleli. Tentokrát to bylo náročné už jen kvůli počasí, a my si obětavosti pořadatelů vážíme :-). Děkujeme. Těšíme se na další podobné závody. V naší anketě po straně můžete hlasovat jak se závod líbil vám :-).
Plochy Č.B.
Na webu pořadatele přidány plánky (nákresy tratí) na plochy Č.B. Podívat se na ně můžete tady
Odkaz již není funkční - pořadatel ho po odjetí závodu smazal
Plochy Č.B. - hledáme kameramany
Pro nadcházející závod (Plochy Č.B. 22.8.) hledáme kameramany. Jednu kameru můžeme zapůjčit, další by museli mít svojí. Možná finanční odměna. Místo natáčení - centrum Č. Budějovic. Termín: sobota 22.8. od 8 ráno do odpoledne (není přesně stanoveno - cca 17.00). Kontakt mortem@seznam.cz nebo 777 146 108. Každý kameraman obdrží jedno DVD se všemi záběry ze závodu, které získáme a případně i finanční odměnu.
DVD z RadounÄ›
Od čtvrtka 2.7.2009 je v prodeji naše DVD ze závodu v Radouni. DVD obsahuje 2 a čtvrt hodiny záběrů z několika různých míst a natočeny jsou všechny posádky z VP i z ADC. Některé průjezdy jsou z míst kde nikdo jiný nenatáčel ani nefotil. Cena DVD je 200,- Kč. V prodeji bude v prodejně Auto Design Tuning na "Palačáku" v Č.Budějovicích nebo si ho můžete objednat na dobírku na emailu mortem@seznam.cz
Swift na prodej
Nabízíme k prodeji náš bývalý závodní vůz Suzuki Swift 1.0 . Vůz zvítězil v každém závodě sezony 2007 a tedy i v celé sezoně. Prodáváme tak, jak jezdil po tratích závodů, tedy včetně nastavitelného podvozku Koni sport, tvrdých pružin, sedaček a koženého volantu z modelu GTi a přídavných světel. Přidáme ještě zcela novou sadu zadních brzdových čelistí značky ATE. Stačí pouze vyměnit. Vůz je ideální pro slalomy ale i rally závody pro třídu A1. Samozřejmě vhodný i do běžného provozu. Platná STK a TP. Super spotřeba i v závodním nasazení ;-). Cena 15000,- + dohoda. Dále k němu nabízíme velmi pěkná kvalitní kola (plecháče) s velkým límcem (po dohodě také pneu Yokohama 175/50 R13-nejsou obuté). Vypadají jako "prolisy" (převařené) ale jsou to originály. Cena za kola dohodou. Spolu s autem = sleva. Kontakt mortem@seznam.cz nebo 777 146 108 (i sms).
www.zrrallyteam.cz/

PRODÁNO
Používání fora
Vážení návštěvníci, protože se z nějakého důvodu naše forum neosvědčilo (nikdo do něj nechce psát) zavedeme souběžně s ním znovu i starou verzi (tzv. knihu). Jedná se o stejný princip jako na stránkách AD Cupu. Již nyní na těchto stránkách je pod názvem kniha návštěv. Byli bychom však rádi, kdyby jste používali klasické forum. Je to mnohem přehlednější (je tam pro každou věc kategorie, lze sledovat kde přibyli příspěvky, nechat si zasílat upozornění na nové příspěvky, sledovat témata atd.) a také má každý uživatel své stabilní jméno a své osobní nastavení, ve kterém si může nastavit mnoho věcí podle svého včetně osobního obrázku (avataru) který se ukáže u každého jeho příspěvku, stejně jako jeho osobní podpis. Forum funguje podobně jako klasické phpbb, jen má trochu jiný vzhled. Vlastnosti jsou však podobné. Stačí se zaregistrovat (registrace je pro celý web jednotná) a můžete naplno využít všech možností. Přihlášení se dá nastavit automatické, takže se stačí přihlásit jen poprvé a pak už si váš počítač bude vaše údaje pamatovat a přihlásí vás automaticky. Do fora se dostanete i bez registrace, pouze není možno do něj jako neregistrovaný (nepřihlášený) uživatel psát. Po přihlášení se vám tedy objeví některé další ikony (např odpovědět) a můžete tak kromě čtení také psát (budeme velmi rádi když se zde rozběhne jakákoliv smysluplná debata, která se alespoň okrajově bude týkat motorismu, automobilů a podobně). Pokud vám v přednastavených tématech něco chybí, nebojte se nás kontaktovat a my vám to "vaše" téma založíme ;-). Do jednotlivých témat se dostanete po otevření fora (panel vlevo nebo nahoře) a kliknutím na název daného tématu (někdy obsahuje ještě podkategorie). Jednoduchý obrázkový návod jak se zaregistrovat, přihlásit a používat naše forum najdete TADY. Ať se vám u nás líbí a těšíme se na vaše příspěvky.
PS: nebojte se napsat ani do knihy návštěv. Nemusí sloužit jen tak jak se jmenuje. Můžete jí použít k diskusi stejně jako forum ;-).
Fotky
Dnes přidány fotky z Rallye Škoda Humpolec kam jsme se jeli podívat pouze jako diváci (87 fotek ze 2 míst) a také několik fotek naší Feldy z 10. ČB Rallysprintu. Prohlédnout si je můžete ve fotogalerii
DVD 10. ÄŒB rallysprint
Upoutávku na DVD z 10. ČB Rallysprintu si můžete pustit tady. Koupit si ho budete moci od úterý v prodejně Auto Design Tuning na Palačáku ;-), nebo objednat na dobírku na emailu mortem@seznam.cz . Na DVD jsou téměř 2 hodiny záběrů včetně několika onboardů. Cena 200,- Kč .
Přihlášení

Náhodné foto
Anketa
Účastníte se Auto Design Cupu?

Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

24/09/2016 16:59
Stránky byly pÅ™emístÄ
ny na jinou adresu/hosting, což přineslo i nový tvar adresy a dočasnou nefunkčnost některých obrázků a odkazů. Na nápravě pracujeme.

19/03/2012 12:10
Stránky aktualizovány a změněn hosting Smile.

13/10/2009 10:57
Jasně. Rádi poradíme. Smile Dej na sebe nějakej kontakt. Třeba ICQ nebo tak Smile

10/10/2009 09:24
Ahoj prosim vás jsem administrátor webu Zdeňka Síkory prosím o radu ohledně přidání reklamního panelu děkuji.

17/04/2009 09:54
Samozřejmě
ví Smile. Viz odkaz nahoře Smile.